Malé a střední firmy ve středu pozornosti

Malé a střední firmy ve středu pozornosti

Nová doba s sebou přináší nové přístupy. Pod značkou Contrust nabízíme komplexní poradenství pro malé a střední firmy. Naše služby začínají analýzou problémů a pokračují přes výběr vhodných dodavatelů až po vyhodnocení realizovaného projektu. Nabízí stejný servis i ostatní společnosti?

Chtějte více, než jen analýzu a návrh řešení

Poradenství může pro klienty přinášet více, než jen analýzu a návrh řešení. Jste-li živnostníkem nebo máte malou či střední firmu a řešíte problém s dodavateli, chcete ušetřit nebo najít alternativní způsob odběru za Vaše produkty a služby, nabízí se Vám několik možností.

Hledáte-li standardizované zboží, pravděpodobně provedete nákup u zaběhlého dodavatele, případně využijete některého z cenových srovnávačů na internetu. V obou případech budete spoléhat na to, že jste dosáhli optimální ceny v daném čase a z dostupných možností.

Budete-li cítit potřebu vytvořit nové internetové stránky, případně provést redesign stávajících, protože Vaše současná prezentace na internetu je nemoderní a ve srovnání s konkurencí zaostává, pravděpodobně opět využijete internetu a vyhledáte si některou z webdesignových společností nebo webdesignerů a webkoderů na volné noze. S výsledkem můžete být spokojeni, cenu za danou práci budete muset zkousnout. Nic jiného Vám nezbývá, protože nemáte s čím srovnávat.

Protože o takovém způsobu obchodu, kdy zákazník často nakupuje služby, jejichž výsledek je předem nejistý, víme, rozhodli jsme se nabídnout i malých firmám a jednotlivcům něco nového. Rozhodli jsme se navázat spolupráci s jednotlivci a firmami tak, abychom našim klientům zprostředkovali celý nákupní proces od zadání a specifikaci potřeby až po dodání a to vše na jednu fakturu. Klient dosáhne značné časové a finanční úspory. Přes veškerý servis se dále snažíme s našimi dodavateli nasmlouvat výhodnější ceny než je možné běžně získat na trhu.

Publikováno dne: 7. 2. 2012 v kategorii Podnikové poradenství

Líbí se Vám obsah této stránky? Podělte se o ni s přáteli.Mohlo by Vás zajímat

Zavádíme efektivní řízení procesů do firmy - 1. část

Úvodní díl seriálu o výhodách zavedení procesního řízení do firmy, jehož cílem je díky optimalizaci procesů zvýšit celkovou efektivitu firmy.

Klíčové kompetence firmy a jejich strategický význam

Aktivní přístup ke klíčovým kompetencím firmy a jejich rozvoji zvyšuje konkurenceschopnost firmy a její výkonnost.

Jak se liší ceny na trhu

Hledali jste někdy dodavatele IT pro zpracování softwarového řešení na míru? Kvalitu v nabídce posoudíte obtížně, v takovém případě se řídíte referencemi. Ale co cena?

Contrust Group s.r.o.

© Contrust Group s.r.o.

IČ: 293 89 526 (vedená u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka: C 45593)

Vedení společnosti

Ing. Marek Habrnal

Mobil: +420 775 583 783

marek.habrnal@contrust.cz