Malé a střední firmy ve středu pozornosti

Malé a střední firmy ve středu pozornosti

Nová doba s sebou přináší nové přístupy. Pod značkou Contrust nabízíme komplexní poradenství pro malé a střední firmy. Naše služby začínají analýzou problémů a pokračují přes výběr vhodných dodavatelů až po vyhodnocení realizovaného projektu. Nabízí stejný servis i ostatní společnosti?

Chtějte více, než jen analýzu a návrh řešení

Poradenství může pro klienty přinášet více, než jen analýzu a návrh řešení. Jste-li živnostníkem nebo máte malou či střední firmu a řešíte problém s dodavateli, chcete ušetřit nebo najít alternativní způsob odběru za Vaše produkty a služby, nabízí se Vám několik možností.

Hledáte-li standardizované zboží, pravděpodobně provedete nákup u zaběhlého dodavatele, případně využijete některého z cenových srovnávačů na internetu. V obou případech budete spoléhat na to, že jste dosáhli optimální ceny v daném čase a z dostupných možností.

Budete-li cítit potřebu vytvořit nové internetové stránky, případně provést redesign stávajících, protože Vaše současná prezentace na internetu je nemoderní a ve srovnání s konkurencí zaostává, pravděpodobně opět využijete internetu a vyhledáte si některou z webdesignových společností nebo webdesignerů a webkoderů na volné noze. S výsledkem můžete být spokojeni, cenu za danou práci budete muset zkousnout. Nic jiného Vám nezbývá, protože nemáte s čím srovnávat.

Protože o takovém způsobu obchodu, kdy zákazník často nakupuje služby, jejichž výsledek je předem nejistý, víme, rozhodli jsme se nabídnout i malých firmám a jednotlivcům něco nového. Rozhodli jsme se navázat spolupráci s jednotlivci a firmami tak, abychom našim klientům zprostředkovali celý nákupní proces od zadání a specifikaci potřeby až po dodání a to vše na jednu fakturu. Klient dosáhne značné časové a finanční úspory. Přes veškerý servis se dále snažíme s našimi dodavateli nasmlouvat výhodnější ceny než je možné běžně získat na trhu.

Publikováno dne: 7. 2. 2012 v kategorii Podnikové poradenství

Líbí se Vám obsah této stránky? Podělte se o ni s přáteli.Mohlo by Vás zajímat

Povinnost registrace k DPH

paragraf

Povinnost registrace k dani z přidané hodnoty je často opomíjeným tématem. Víte, kdy vzniká firmě povinnost registrace k DPH? Tento článek shrnuje ve stručnosti základní fakta, která by měl každý podnikatel vědět.

Inovace internetových stránek je důležitá, proč?

Internet je globální nástroj

Proč někteří podnikatelé považují investice do modernizace, redesignu nebo zcela nových stránek za zbytečné a proč dělají chybu?

Vstupní prohlídky u dohod

Zákon o specifických zdravotních službách zavedl od 1.dubna 2012 povinné zaměstnanecké vstupní prohlídky u dohod. Podrobnosti v článku.

Contrust Group s.r.o.

© Contrust Group s.r.o.

IČ: 293 89 526 (vedená u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka: C 45593)

Vedení společnosti

Ing. Marek Habrnal

Mobil: +420 775 583 783

marek.habrnal@contrust.cz