Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Zaměřujeme se na vzdělávací semináře v oblastech operativního a strategického řízení. Semináře jsou určeny pro majitele a vedení malých a středních firem, protože právě ti nejčastěji danou problematiku podceňují.

Sestavíme Vám vzdělávací semináře na míru

Jste majitelem nebo vedoucím pracovníkem v malé a střední firmě a chcete získat či doplnit znalosti? Nabízíme vzdělávací semináře pro jednotlivce i skupiny.

Pro koho jsou určeny vzdělávací semináře?

Vzdělávací semináře jsou určeny především pro majitele a vedoucí pracovníky. Semináře mohou být koncipovány pro jednotlivce nebo malé skupiny. Jsou určeny pro osoby se zkušenostmi v řízení. Nabízíme však i semináře pro začínající podnikatele.

Co je cílem seminářů?

V první řadě je nutné si uvědomit, že semináře nenahrazují nabízené poradenské služby. Jedním z hlavních smyslů poradenství je poskytovat nestranný a neotřelý pohled neovlivněný zažitými konvencemi. Poradenství nelze semináři plně nahradit.

Na druhou stranu jsou semináře důležité pro vedoucí pracovníky a majitel malých a středních firem, jinými slovy pro ty, kteří se doposud zaměřovali pouze na rozvíjení hlavního předmětu činnost a nevěnovali dostatečnou pozornost podpůrným procesům.

Účastníci našich vzdělávacích seminářů si sami uvědomí, proč je důležité řídit pracovní kapitál a jakým způsobem tak lze činit, proč nepodceňovat jednotlivé nástroje marketingu, proč je důležité stanovovat cíle a jak je efektivně kontrolovat a vyhodnocovat, proč je důležité sestavovat obchodní plány a plánovat finanční toky a zdroje, co malí a střední podnikatelé nejčastěji podceňují a jak je možné se tomu vyhýbat a další.

Seminář je sestaven tak, aby v maximální možné míře souvisel s realným děním v organizaci klienta.

Cílem je pochopit souvislosti mezi jednotlivými procesy a naučit se používat základní nástroje pro operativní a strategické řízení.

Nejčastější témata seminářů

  • Zakládání společností a úvod do podnikání
  • Řízení pracovního kapitálu
  • Základy finanční analýzy a její použití v praxi
  • Kalkulace nákladů a stanovení ceny výrobků a služeb
  • Základy investičního rozhodování
  • Controlling a propojení účetnictví v provozním řízení
  • Finanční plány, obchodní plán a plán peněžních toků
  • Nástroje marketingu a jejich použití
  • Optimalizace procesů
  • Řízení a kontrola nákladů

Lektoři

Vzdělávací semináři nejčastěji provázejí jednatelé naší společnosti společně s o odbornými osobami z řad akademiků a profesionálů z praxe. Výběr přednášejících je vždy konzultován s klientem.

Cena

Cena není obecně stanovena, vždy se odvíjí od rozsahu, zvolených lektorů, počtu účastníků atd. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro více informací!

Líbí se Vám obsah této stránky? Podělte se o ni s přáteli.Vybrané projekty a články

Spustili jsme microsite RealtyCloud

Nový produktový web věnovaný pouze realitnímu systému RealtyCloud umožní potenciálním zákazníkům získat přesné a relevantní informace. Podívejte se, výhody vás přesvědčí.

Pozor na hodnocení zaměstnanců

Hodnocení zaměstnanců je součástí práce každého manažera. Pozor však na použití některých kontraproduktivních metod.

Vliv internetu na Vaše podnikání dále poroste

Dle aktuálních dat Češi na internetu nejen vyhledávají informace, ale především stále více utrácí.

Contrust Group s.r.o.

© Contrust Group s.r.o.

IČ: 293 89 526 (vedená u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka: C 45593)

Vedení společnosti

Ing. Marek Habrnal

Mobil: +420 775 583 783

marek.habrnal@contrust.cz