Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Zaměřujeme se na vzdělávací semináře v oblastech operativního a strategického řízení. Semináře jsou určeny pro majitele a vedení malých a středních firem, protože právě ti nejčastěji danou problematiku podceňují.

Sestavíme Vám vzdělávací semináře na míru

Jste majitelem nebo vedoucím pracovníkem v malé a střední firmě a chcete získat či doplnit znalosti? Nabízíme vzdělávací semináře pro jednotlivce i skupiny.

Pro koho jsou určeny vzdělávací semináře?

Vzdělávací semináře jsou určeny především pro majitele a vedoucí pracovníky. Semináře mohou být koncipovány pro jednotlivce nebo malé skupiny. Jsou určeny pro osoby se zkušenostmi v řízení. Nabízíme však i semináře pro začínající podnikatele.

Co je cílem seminářů?

V první řadě je nutné si uvědomit, že semináře nenahrazují nabízené poradenské služby. Jedním z hlavních smyslů poradenství je poskytovat nestranný a neotřelý pohled neovlivněný zažitými konvencemi. Poradenství nelze semináři plně nahradit.

Na druhou stranu jsou semináře důležité pro vedoucí pracovníky a majitel malých a středních firem, jinými slovy pro ty, kteří se doposud zaměřovali pouze na rozvíjení hlavního předmětu činnost a nevěnovali dostatečnou pozornost podpůrným procesům.

Účastníci našich vzdělávacích seminářů si sami uvědomí, proč je důležité řídit pracovní kapitál a jakým způsobem tak lze činit, proč nepodceňovat jednotlivé nástroje marketingu, proč je důležité stanovovat cíle a jak je efektivně kontrolovat a vyhodnocovat, proč je důležité sestavovat obchodní plány a plánovat finanční toky a zdroje, co malí a střední podnikatelé nejčastěji podceňují a jak je možné se tomu vyhýbat a další.

Seminář je sestaven tak, aby v maximální možné míře souvisel s realným děním v organizaci klienta.

Cílem je pochopit souvislosti mezi jednotlivými procesy a naučit se používat základní nástroje pro operativní a strategické řízení.

Nejčastější témata seminářů

  • Zakládání společností a úvod do podnikání
  • Řízení pracovního kapitálu
  • Základy finanční analýzy a její použití v praxi
  • Kalkulace nákladů a stanovení ceny výrobků a služeb
  • Základy investičního rozhodování
  • Controlling a propojení účetnictví v provozním řízení
  • Finanční plány, obchodní plán a plán peněžních toků
  • Nástroje marketingu a jejich použití
  • Optimalizace procesů
  • Řízení a kontrola nákladů

Lektoři

Vzdělávací semináři nejčastěji provázejí jednatelé naší společnosti společně s o odbornými osobami z řad akademiků a profesionálů z praxe. Výběr přednášejících je vždy konzultován s klientem.

Cena

Cena není obecně stanovena, vždy se odvíjí od rozsahu, zvolených lektorů, počtu účastníků atd. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro více informací!

Líbí se Vám obsah této stránky? Podělte se o ni s přáteli.Vybrané projekty a články

Vliv internetu na Vaše podnikání dále poroste

Dle aktuálních dat Češi na internetu nejen vyhledávají informace, ale především stále více utrácí.

Důvěra v domácí ekonomiku se zvyšuje

Přes mírný pokles spotřebitelské důvěry se v únoru celková důvěra v domácí ekonomiku zvýšila zásluhou rostoucí důěvry podnikatelů.

Tvorba internetového obchodu na klíč

Pro jednoho z našich klientů jsme zajišťovali vytvoření internetového obchodu na míru jeho potřebám. Klient se nemusel starat o průběh realizace, protože jsme mu pravidelně reportovali průběh prací a mohl se tak zaměřit na navazování obchodních styků s dodavateli. Celý proces od myšlenky po spuštění eshopu se značně urychlil.

Contrust Group s.r.o.

© Contrust Group s.r.o.

IČ: 293 89 526 (vedená u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka: C 45593)

Vedení společnosti

Ing. Marek Habrnal

Mobil: +420 775 583 783

marek.habrnal@contrust.cz