Tvorba internetového obchodu na klíč

Tvorba internetového obchodu na klíč

Pro jednoho z našich klientů jsme zajišťovali vytvoření internetového obchodu na míru jeho potřebám. Klient se nemusel starat o průběh realizace, protože jsme mu pravidelně reportovali průběh prací a mohl se tak zaměřit na navazování obchodních styků s dodavateli. Celý proces od myšlenky po spuštění eshopu se značně urychlil.

Převzali jsme koordinaci projektu a zrychlili proces realizace

Součástí dodávky byl návrh grafického designu, výběr a přizpůsobení vhodného softwarového řešení včetně programování specifických funkcionalit, nasazení do provozu na hostingový server a záběhový provoz. Následně jsme asistovali při vytváření úvodní reklamní kampaně a zalistování eshopu do vyhledávačů zboží.

Podařilo se nám použít volně dostupné OpenSource řešení a klientovi jsme tak výrazně ušetřili náklady na počáteční investici. Díky tomu bylo možné věnovat prostředky na vytvoření specifických funkcí požadovaných klientem (integrace sms notifikátoru, automaticky spravovaný věrnostní program, sitemap generátor, platební brána s podporou platebních karet …).

Klient se mezitím věnoval komunikaci a jednání s dodavateli zboží. Díky souběhu několika aktivit došlo ke spuštění eshopu dříve, než za normálních okolností.

Poznámka: vzhledem k dohodě se zadavatelem bohužel nemůžeme sdělit adresu internetového obchodu.

Publikováno dne: 14. 2. 2012 v kategorii Vybrané projekty

Líbí se Vám obsah této stránky? Podělte se o ni s přáteli.Mohlo by Vás zajímat

Tvorba internetových stránek a korporátní identity

Tvorba internetových stránek

Jedna ze služeb, jejíž využití je velmi široké, je tvorba internetových stránek a zpracování korporátní identity. Díky navázání spolupráce s vybranými grafiky, kodéry a grafickými studii umíme pokrýt potřeby živnostníků i středně velkých firem.

Contrust Group s.r.o.

© Contrust Group s.r.o.

IČ: 293 89 526 (vedená u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka: C 45593)

Vedení společnosti

Ing. Marek Habrnal

Mobil: +420 775 583 783

marek.habrnal@contrust.cz